Strefa Klienta

Chcemy Państwu ułatwić promocję stron w Internecie, dlatego udostępniamy bezpłatny katalog www z miniaturkami stron. Każdy kto chce być szybciej zauważony w sieci może zamieścić w katalogu swoją witrynę w trzech kategoriach i to wszystko bezpłatnie. Dodatkowo jeżeli ktoś umieści link zwrotny(aktywny odnośnik na swojej stronie do naszego katalogu) podczas rejestracji będzie automatycznie na pierwszych miejscach w kategorii.
Katalog będzie przez nas sukcesywnie promowany.

Darmowy hosting
Załóż darmowy hosting
Jak Rozpocząć Promować Stronę ?

Chcąc zaistnieć w Internecie musimy powiadomić wyszukiwarki, że powstała nowa strona. Jednak, żeby to było skuteczne musimy spełnić kilka warunków: strona musi mieć unikalną, rzeczową nie kopiowaną treść, strona powinna mieć tytuł (meta tag TITLE) oraz powinna posiadać opis (meta tag DESCRIPTION). Dwa ostatnie powinny w skrócie opisywać zawartość strony.  Warto, również mieć mapę strony, żeby wyszukiwarki wiedziały czego szukać. Plik z mapą umieszczamy w katalogu z naszą stroną

Darmowy hosting
Generator sitemap

Pozycjonowanie jest procesem długotrwałym i polega na zbieraniu wartościowych linków do strony. Stronę należy zgłaszać do wielu katalogów, jednak nie liczy się tutaj ilość ale ich jakość. Lepiej być powiedzmy w 10-20 bardzo dobrych katalogach niż w 200 byle jakich. Poza katalogami należy zdobywać linki na wszelkiego rodzaju forach, blogach itd. W Internecie mamy tysiące różnych katalogów. Niżej zamieszczamy listę około 20 płatnych, jednak za linka zwrotnego na swojej stronie dostaniecie możliwość bezpłatnego wpisu.

Przykładowa lista innych katalogów

W zasadzie większość, co wcześniej było napisane można pominąć ale wtedy wyszukiwarki będą znacznie gorzej reagować na zgłaszaną witrynę.

Na polskim rynku najbardziej liczy się wyszukiwarka
Google, dlatego tam powinniśmy stronę zgłosić.

Zgłaszam stronę do Google

Jeżeli ktoś chce zaistnieć w zagranicznych, największych przeglądarkach takich jak Bing, Yahoo, AOL i kilku innych to można wykorzystać automatyczną zgłaszarkę. Obsługa jest bardzo prosta. Wpisujemy adres naszej strony, podajemy emaila i to wszystko.

Załóż darmowy hosting

Nie należy korzystać z automatycznych dodawarek do katalogów, linkowni i innych podobnych programów, bo nawet jeśli przyniosą  jakiś efekt to będzie on krótkotrwały i  odwrotny do zamierzonego. Google coraz lepiej rozpoznaje pozycjonowanie "automatyczne" i ryzykujemy usunięciem strony z indeksu (ban).
Na koniec nie zapominajcie, że najlepszą rekomendacją Waszej strony będzie ona sama, jeżeli zbudujecie ją z pomysłem i dobrą oprawą graficzną, będzie miała unikalne, poprawne stylistycznie i ortograficznie teksty no i będzie wyczerpywała zamierzony temat. Strona powinna też mieć zoptymalizowany, przyjazny dla wyszukiwarek kod. Google promuje strony dostosowane do urządzeń mobilnych tzw. responsywne, czyli dopasowujące się do bardzo małych ekranów. Taką stronę bez problemu i wiedzy technicznej zrobisz w naszym budowniczym stron. Jeżeli korzystasz z CMSa np. WorldPress wybieraj szablony w wersji responsywnej.

Dodawanie do wyszukiwarek wykonujemy tylko raz. Jeżeli któraś nas nie zaindeksuje zgłaszamy stronę powtórnie
tylko do niej.

Darmowy hosting - podstawy
Gdzie przesłać pliki na darmowym hostingu
Darmowy hosting - własna strona 404

W celu uaktywnienia własnych stron błędów należy edytować domyślny plik .htaccess znajdujący się w katalogu public_html i we wszystkich wpisach:
" ErrorDocument 404 http://www.24tm.pl/" zamienić adres " http://www.24tm.pl/ " na adres swojej domyślnej strony błędu.

Darmowy hosting - przekierowania

W katalogu public_html poszukaj pliku .htaccess i edytuj go.
Jeżeli chcesz aby strona zawsze zgłaszała się z przedrostkiem www dodaj następujący wpis:

RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTPS} off
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\. [NC]
RewriteRule .* http://www.%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [R=301,L]

, jeżeli strona zawsze ma być bez www dodaj:

RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTPS} off
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.(.*)$ [NC]
RewriteRule .* http://%1%{REQUEST_URI} [R=301,L]

Darmowy multi hosting

Można mieć zainstalowanych kilka stron z różnymi domenami i zawartością w ramach jednego bezpłatnego pakietu. Nie mogą to być subdomeny w .24tm.pl, a jakiekolwiek inne płatne, czy bezpłatne domeny. W panelu DirectAdmin wchodzimy w opcję  "Konfiguracja domen" i dalej "Dodaj następną domenę". System dla każdej domeny tworzy osobne miejsce, dlatego trzeba zwrócić uwagę na nawigację w FTP. Przy dodatkowych domenach pliki wgrywamy do : domains/twojadomena/public_html, jeżeli macie jedną domenę pliki wgrywamy bezpośrednio po zalogowaniu FTP do public_htm. Nigdy nie usuwamy katalogów public_html, ponieważ strona lub strony nie będą działać! Ilość zainstalowanych domen nie zwiększa miejsca na dysku internetowym.

Darmowy hosting - automatyczne oprogramowanie

Niezależnie czy instalujesz ręcznie, czy za pomocą  Softaculous powinneś najpierw usunąć wszystkie pliki z katalogu public_html. Dysponujesz jedną bazą danych MySQL, dlatego jednocześnie możesz mieć zainstalowany tylko jeden skrypt korzystający z bazy. Przed nową instalacją musisz usunąć starą bazę i pliki!

Budowniczy stron jest bardzo instuicyjnym programem, który nie potrzebuje instrukcji. Korzystając z polskiego menu zbudujesz dobrze wyglądającą i działającą stronę. Nie zapomnij o zakładce SEO i wypełnieniu nazwy i opisu strony!
Na start masz kilkanaście szablonów, które jednak możesz przerabiać według swoich upodobań i fantazji.
Jak w każdym innym przypadku wykonuj i ściągaj na dysk komputera kopie zapasowe strony.

Darmowy hosting - budowniczy stron
Darmowy hosting - budowniczy stron

Patrz wyżej. Domena zaparkowana będzie miała zainstalowaną stronę domyślną hostingu, którą możesz zmienić.

Darmowy hosting - automatyczne oprogramowanie

Nasi klienci mogą liczyć na pomoc techniczną otwierając zgłoszenie w swoim panelu klienta TUTAJ

Wszystkie pliki strony należy wgrać przy pomocy WebFTP lub FTP do katalogu " public_html ". Jeżeli w panelu DirectAdmin stworzyłeś kolejne domeny ścieżka do wgrywania plików do dodatkowych domen jest następująca: domains/twojadomena/public_html. Nigdy nie usuwaj katalogów public_html, ponieważ strona/y nie będzie działać!. Dane do logowania przez FTP dostałeś w emailu potwierdzającym założenie konta lub bezpośrednio z DirectAdmina.
Strona Domowa | Plan Hostingowy | Załóż Konto | Darmowe Domeny | Strefa Klienta | Logowanie | Kontakt

Darmowe serwery i profesjonalne usługi darmowego hostingu.
Darmowy Hosting - 24tm.PL. All rights reserved.

Darmowy hosting
Rewolucja-Darmowy Hosting

   brak reklam na stronie

   własna nazwa w Internecie

   100 GB transferu / mc

   100 MB pojemność

   szablony i kreator stron

   PHP i bazy MySQL

Darmowy hosting
100% darmowy hosting

   Blogi

   Cms

   Fora

   Sklepy

   dowolne inne...

Darmowe programy, skrypty
Zainstaluj darmowe oprogramowanie!
Darmowy kreator stron, szablony stron
Stwórz stronę
w 5 minut !

   kreator stron online

   wiele styli do wykorzystania 

   strony responsywne RWD

   grupy tematyczne

Narzędzia SEO w darmowym hostingu
Zaistniej w internecie!

Wybierz darmowy hosting !
Darmowy hosting - rejestracja

Darmowy Hosting

bez reklam
Najlepszy Darmowy Hosting